Sedarapet, Villianur, Pondicherry
GST No. 34AAFFL6038E1ZJ
Call 08047653211 91% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 2500 Piece
Product Brochure
| Capacity | 1 kg |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
Product Brochure
| Capacity | 250 g |
| Shape | Rectangular |
| Food Grade | Yes |
| Tinplate Thickness | 0.22 mm |
| Closure Type | Slip Lid |
| Usage | Festive Packing, Dry Fruits, Gift Packing, Bakery Sweets, Traditional Sweets |
| Print Type | Offset Printed |
| Surface Finish | Glossy |
| Set Contains | Single Box |
| Country of Origin | India |
Additional Information:
View Complete details
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1500 Piece
| Capacity | 5 kg |
our firm is engaged in Manufacturing of Sweet Box
We are engaged in offering to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
View Complete details
View Complete details