Sedarapet, Villianur, Pondicherry
GST No. 34AAFFL6038E1ZJ
Call 08047653211 91% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 3000 Piece
Product Brochure
| Shape | Rectangular |
| Material | Tin plate |
| Capacity | 750 g |
| Topper Type | Custom Text |
| Food Grade | Yes |
| Color | Multi-Color |
| Tinplate Thickness | 0.22mm |
| Topper Size | 6x8 inch |
| Closure Type | Slip Lid |
| Theme | Birthday |
| Usage | Dry Fruits, Promotional, Gift Packing, Biscuits, Sweets |
| Thickness | 0.22mm |
View Complete details